Бізнес-досягнення ТОВ «ІВП ТРІАДА» відзначено нагородою «Лідер галузі 2019»

04.03.2020
    ТОВ «ІВП ТРІАДА» з м. Харкова отримало престижну нагороду «Лідер галузі 2019» за значний внесок у державний бюджет, високі фінансові результати діяльності. Досягнення підприємства відзначив Національний бізнес-рейтинг в Україні за результатами незалежного дослідження.

    ТОВ «ІВП ТРІАДА» отримало золото рейтингу серед господарських товариств в Харківській області та срібло рейтингу серед  господарських товариств України в номінації «Фінансові показники успішної діяльності».
    Такі результати отримав Національний бізнес-рейтинг, проаналізувавши показники внеску 329783 українських підприємств у державний бюджет.

    ТОВ «ІВП ТРІАДА» було засновано в 2004 році. Почавши свою діяльність з продажу контрольно-вимірювальних приладів, підприємство поступово розширило коло вирішуваних завдань, і на сьогоднішній день представляє собою Корпорацію ТРІАДА.
Протягом багатьох років свого існування ТОВ «ІВП ТРІАДА» значно поповнилося кваліфікованими фахівцями, завдяки яким на сьогоднішній день є конкурентоспроможним підприємством, що відповідає вимогам сучасного ринку автоматизації.

Володіючи достатнім досвідом для вирішення складних комплексних завдань, наше підприємство уважно стежить за новими тенденціями та розробками для того, щоб запропонувати замовнику найбільш збалансоване рішення.

   Директор ТОВ «ІВП ТРІАДА» Решетько Ігор Олексійович зазначив: «Нагорода «Лідер галузі 2019» - це підтвердження добросовісної роботи й стимул підкорювати нові цілі».


Национальный бизнес-рейтинг:
https://nbr.com.ua/yak-u-16-rokiv-stati-liderom-znaye-tov-ivp-triada

Читать другие публикации...