Оперативний вимір витрати у трубопроводах

Оперативний вимір витрати рідини або газу в трубопроводах за допомогою накладних датчиків FLEXIM

З 2013 року ТОВ «ІВП ТРІАДА» без зупинки технологічного процесу здійснює вимірювання витрати за допомогою накладних датчиків FLEXIM за допомогою виїзду спеціалістів на об'єкт.
 

   

Якщо Вам потрібний вимірювальний інструмент для контрольного вимірювання витрати газу або рідини або Ви хочете випробувати наші вимірювальні системи, ми пропонуємо Вам виїзд нашого фахівця на місце вимірювання.
 
Зверніть увагу, що вимір відбувається без втручання в технологічний процес, тобто, без зупинки виробництва.
 
Ми пропонуємо найкращу систему вимірювання для Вашого застосування - портативний витратомір серії FLUXUS F 608/FLUXUS G608, який призначений для:
 
 • вимірювання витрати рідин при температурах до 400 °C та вище у вибухонебезпечних зонах за ДСТУ,  ATEX,  FM;
 • вимірювання витрати рідин при температурах до  до 85°C ву вибухонебезпечних зонах за ДСТУ, ATEX, FM;
 • вимірювання теплового потоку та витрати стисненого повітря;
 • вимірювання концентрації речовини у розчині.

  Наприклад: Вимірювання концентрації висококонцентрованої сірчаної кислоти, каустичної соди, етанолу, фтористоводневої кислоти; Спостереження за процесами полімеризації, кристалізації, нейтралізації, фазового рознесення тощо. Одночасний вимір концентрації та масової витрати азотної кислоти.
 
       
 
При виконанні завдань вимірювання за допомогою фахівців ТОВ «ІВП ТРІАДА» Ви можете заощаджувати Ваші ресурси та використовувати їх більш ефективно на інших роботах.
 
ТОВ «ІВП ТРІАДА» пропонує розширюваний сервіс, починаючи з контрольного вимірювання на окремих ділянках і закінчуючи комплексною перевіркою вимірювальної системи великих об'єктів з багатьма точками вимірювання.
 
За допомогою нашого сервісу можна проводити вимірювання на ділянках, на яких не ведеться вимірювання, або перевіряти роботу витратомірів, що діють, незалежно від застосовуваної технології вимірювання та виробника обладнання.

Ми надамо Вам детальний звіт про вимірювання з простежуваними результатами.

Будь ласка, заповніть опитувальний лист для прорахунку вартості виїзду спеціаліста на Ваш об'єкт:
 • для вимірювання концентрації;
 • для вимірювання витрати рідини та газу.

  

Клієнтоорієнтований підхід
 
ІВП ТРІАДА є не лише постачальником вимірювальних інструментів, а й постачальником технічних та консультативних послуг. Додатково до обладнання високої якості, ми прагнемо надати клієнтам найкращий сервіс. Наш сервіс включає проведення вимірювань на місці установки, проведення навчань, введення в експлуатацію та консультативні послуги.
 
 

Встановлення та налаштування вимірювальної системи
 
Встановити нашу систему вимірювання серії FLUXUS зазвичай дуже просто. Але якщо точка вимірювання знаходиться у важкодоступному місці або у вибухонебезпечній зоні, або ж у Вас просто немає часу на налаштування системи вимірювання, наші спеціалісти із обслуговування Вам допоможуть.
 
Ми подбаємо про швидке та якісне встановлення системи вимірювання та проконсультуємо Ваших фахівців, як правильно поводитися з вимірювальною системою.
 
В установку та налаштування системи вимірювання входять такі пункти:
 
 • консультація, як правильно вибирати точку виміру
 • встановлення системи вимірювання на трубі
 • налаштування, конфігурації та перевірка системи вимірювання на помилки
 • приймання установки
  
 
Перевірка та технічне обслуговування систем
 
Наші вимірювальні системи практично не зазнають зношування. Тому помилкові вимірювані значення і навіть відмови системи є рідкісним винятком.
Це пов'язано з тим, що датчики ніколи не вступають у прямий контакт із середовищем у трубі. Завдяки стійкій контактній прокладці немає необхідності відновлювати мастило, а міцне сталеве кріплення датчика до труби забезпечує захист від механічних навантажень.
Незважаючи на це, ми пропонуємо регулярну перевірку та технічне обслуговування наших вимірювальних інструментів відповідно до вимог клієнтів. При цьому наші досвідчені технічні фахівці проводять перевірку вимірювальної системи, що використовується, зчитують діагностичні дані і порівнюють результати вимірювання з еталонною системою.
 
Навчання роботі з приладами.
 
Ви можете самі переконатися в простоті обслуговування наших неінтрузивних витратомірів і в інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі користувача. Навіть користувачі, які не мають досвіду роботи з нашими приладами, можуть за кілька хвилин налаштувати та запустити надійний та точний вимір.
Якщо Вам необхідно виміряти витрату газу, провести введення в експлуатацію або перевірку достовірності вимірювання раніше встановленого витратоміра або часто доводиться мати справу з точками вимірювання, тоді варто провести навчання співробітників роботі з нашими приладами.
Навчання проводиться нашими досвідченими інженерами з ремонту та технічного обслуговування. Уроки адаптуються до Ваших вимог і проводяться прямо на Вашому об'єкті або ж у нашому офісі.
.