Історія компанії

Історія компанії

Інженерно-виробниче підприємство ТРІАДА було засноване у 2004 році. Розпочавши свою діяльність з продажу контрольно-вимірювальних приладів, компанія поступово розширила коло розв'язуваних завдань, і на сьогоднішній день є Корпорацією ТРІАДА, підприємства якої здійснюють:
1. Повний комплекс послуг з автоматизації, включаючи проектування, підбір та постачання КВП, аналітичного обладнання та виконавчих механізмів, створення АСУТП та MES, метрологічне забезпечення, монтаж, налагодження та введення в експлуатацію засобів автоматизації.
2. Розробку технологічних рішень, проектування, виготовлення, монтаж та пуско-налагодження блочного технологічного обладнання для нафтогазової промисловості.
3. Виготовлення, монтаж та ремонт промислового котельного обладнання та його складових частин таких як поверхні нагріву, економайзери, димарі. Виготовлення вимірювальних трубопроводів, шаф та блок-боксів для КВП, закладних елементів трубопроводів.
Протягом багатьох років свого існування «ІВП ТРІАДА» значно поповнилося кваліфікованими фахівцями, завдяки яким на сьогоднішній день є конкурентоспроможним підприємством, що відповідає вимогам сучасного ринку автоматизації.
 
Маючи достатній досвід для вирішення складних комплексних завдань, наша компанія уважно стежить за новими тенденціями та розробками для того, щоб запропонувати замовнику найбільш збалансоване рішення.
 
Ми не зупиняємось на досягнутому. Наразі ми спрямовуємо свої зусилля на розвиток нового напряму нашого бізнесу: сервісного та абонентського технічного післягарантійного обслуговування об'єктів автоматизації.